Styl życia

Prezenty dla fanów mocnych wrażeń – loty balonem, skoki ze spadochronem, bungee

Lot balonem to spokojna podróż po przestworzach, na którą najlepiej jest zabrać swoją drugą połówkę. Skok ze spadochronem jest pomysłowym prezentem dla odważnych. Miłośnikom mocnych wrażeń na urodziny warto też sprezentować skok na bungee.

Widokowy lot balonem

Lot balonem to pomysłowy prezent dla osób, które pasjonują się podróżami powietrznymi oraz dla wszystkich lubiących mocne wrażenia. To doświadczenie, które wyzwoli niezwykłe emocje w uczestnikach i z pewnością przeżycie to zostanie w ich pamięci na wiele lat. Lot trwa godzinę, podczas której można się delektować spokojnym poruszaniem się po niebie. Niesamowity widok ziemi z lotu ptaka i malownicze polskie krajobrazy tylko zwiększą przyjemność tego przeżycia. Loty balonem są najbezpieczniejszym powietrznym środkiem transportu. Wszystkie przeloty są prowadzone przez doświadczonych pilotów, którzy – aby uzyskać licencję – musieli latać minimum 50 godzin w tym obiekcie. Atrakcję można zrealizować tylko podczas dobrych warunków atmosferycznych. Lot balonem to idealny prezent na urodziny dla małżonka lub wspólne uczczenie rocznicy ślubu. Istnieje bowiem możliwość zarezerwowania przelotu na wyłączność dla pary.

Skok ze spadochronem

Skok ze spadochronem jest ekstremalnym prezentem skierowanym do miłośników sportów ekstremalnych oraz do osób, którzy lubią nowe wyzwania. Atrakcja rozpoczyna się od krótkiego wprowadzenia teoretycznego, po którym uczestnik wznosi się wraz z instruktorem na wysokość 3000-4000 metrów. Następie skaczą oni z samolotu w tandemie (przypięci do siebie) i spadają z ogromną prędkością przez około 50 sekund. Uczucie bezwładnego lotu jest niezwykłym doświadczeniem. Kolejnym etapem jest szybowanie z otwartą czaszą spadochronu, który trwa średnio 9 minut. W tym czasie można się delektować pięknymi widokami i uspokoić emocje.

Skok na bungee

Skok na bungee to popularna rozrywka polegająca na wjechaniu na wieżę o wysokości 90 m (w Warszawie i Zakopanem), z której skacze się z przyczepioną elastyczną liną. To przeżycie wyzwala niezwykłe pokłady adrenaliny w bardzo krótkim czasie. Ma się faktyczne wrażenie, że leci się w przepaść! Dodatkowo jest możliwość zarejestrowania tego wydarzenia na kamerze lub aparacie. Jest to doskonały prezent dla fanów mocnych wrażeń oraz miłośników nowych przygód.