Porady

Prezenty dla miłośników Ferrari

Nie ma lepszego prezentu dla miłośnika Ferrari niż jazda tą maszyną na zamkniętym torze wyścigowym. Idealnie gładka nawierzchnia umożliwia osiągnięcie maksymalnych parametrów. Oryginalnym prezentem jest też jazda Ferrari 360 Modena po ulicach miasta. Całość atrakcji jest nagrywana, więc będzie to niezwykła atrakcja, która zostanie w pamięci uczestnika na długo. To również oryginalny prezent na urodziny lub rocznicę ślubu dla męża.

Przejażdżka Ferrari na zamkniętym torze wyścigowym

Każdy miłośnik będzie zachwycony, gdy w prezencie dostanie przejażdżkę Ferrari F430 lub 458 Italia. Atrakcja odbywa się na zamkniętym torze wyścigowym z idealnie równą nawierzchnią, gdzie kierowca może osiągnąć maksymalną moc silnika tej legendarnej maszyny. Pojazdy te osiągają prędkość powyżej 300 km/h, a „setkę” osiągają w niecałe 4 sekundy! Te zdumiewające parametry sprawiają, że każdy kierowca długo pamięta chwile spędzone za kierownicą tych aut. Jazda Ferrari odbywa się pod kontrolą doświadczonego kierowcy rajdowego, który dba o bezpieczeństwo przejazdu oraz podpowiada, jak osiągnąć maksymalną prędkość pojazdu. Jest to spełnienie marzeń każdego fana tej legendarnej marki. Przejażdżka Ferrari po torze wyścigowym jest również idealną okazją na prezent dla każdego miłośnika motoryzacji. Świetnie się sprawdzi jako podarunek urodzinowy lub wypad na wieczór kawalerski.

Przejazd Ferrari 360 Modena ulicami miasta

Każdy model Ferrari cechuje się elegancją, najlepszą mechaniką i potężną mocą. Jest to więc idealny pojazd do przejażdżki po mieście. Ferrari 360 Modena ma pod maską 400 koni mechanicznych, a do 100 hm/h przyspiesza w ciągu 4,2 sekundy. Ryk silnika będzie słychać już z oddali, a wiele osób na ulicy nie będzie mogło oderwać wzroku od tej maszyny. Jazda Ferrari po ulicach miasta będzie też świetną lekcją poruszania się po mieście sportowym autem. To też okazja do przetestowania tego auta w kontekście kupna podobnego pojazdu w przyszłości. Aby nie zapomnieć tej chwili, cały przejazd będzie zarejestrowany na kamerze, więc będzie to wspaniała pamiątka na długie lata. Jazda odbędzie się w towarzystwie instruktora, który zadba o bezpieczeństwo i opowie o właściwościach tej legendarnej maszyny. Jest to idealny prezent dla miłośników Ferrari oraz upominek dla każdego mężczyzny, który chciałby poczuć się przez chwilę właścicielem tego sportowego samochodu.